Xiaomi potvrdilo klíčové specifikace Poco M3. Co na ně říkáte?

poco m3 specifikace

O chystaném Poco M3 jsme vás informovali několik dnů zpět, ovšem Xiaomi dnes potvrdilo klíčové specifikace telefonu. Díky designu také víme, že nepůjde pouze o přebrandovaný telefon značky Xiaomi, jak tomu v minulosti u některých modelů bylo.

Klíčové specifikace Poco M3

Přední stranu telefonu bude porkývat 6,53″ displej, ovšem zatím nevíme, zda se bude jednat o LCD či OLED panel. Sami bychom se ale přiklonili spíše k první volbě, vzhledem ke kategorii, kam bude telefon spadat. V něm uvidíme také kapkovitý výřez, ve kterém se bude nacházet selfie kamerka. O výkon se postará čipset Snapdragon 662. Poco M3 je vůbec prvním telefonem stáje Xiaomi, který tímto čipsetem bude disponovat.

Xiaomi potvrdilo také velkou 6 000 mAh baterii, což by spolu s úsporným čipsetem mohlo tvořit zabijácké kombo na poli výdrže baterie. Na testy si však ještě počkáme. Konkrétně minimálně do 24. listopadu, kdy bude telefon oficiálně představen.

Jak se těšíte na Poco M3?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (20)