Klíčové informace Galaxy A82 potvrzeny: Snapdragon 860 i 120 Hz displej

galaxy a82 klíčové informace

Samsung vydal telefon Galaxy A80 v roce 2019 a nejen svými otočnými fotoaparáty se jednalo o velmi zajímavý model. Od té doby jsme však u jihokorejského giganta nic podobného neviděli, což se ale může brzy změnit. Jsou totiž k dispozici další klíčové informace o Galaxy A82.

Galaxy A82 klíčové informace

Samsung Galaxy A82 by se měl v Jižní Koreji prodávat pod názvem Galaxy Quantum 2 a dle všeho jde o identické telefony. Otočný modul fotoaparátu je ale zřejmě pryč. Namísto toho telefon nabídne tři snímače na zadní straně a 6,7″ Super AMOLED displej se 120 Hz frekvencí s průstřelem. Ve všech verzích má tikat čipset Qualcomm Snapdragon 855 Plus (nebo 860), což je i na dnešní poměry jeden z nejvýkonnějších čipsetů na trhu.

K dispozici bude také 6 GB RAM a 128 GB úložiště s možností rozšíření přes microSD. Hlavní snímač má mít rozlišení 64 MPx, o dalších zatím nic nevíme. O výdrž se postará 4 500 mAh baterie s podporou 25 W nabíjení. Telefon jako takový bude ale dodávaný s 15 W adaptérem. Telefon bude v Jižní Koreji představen 23. dubna, ovšem o mezinárodní dostupnosti zatím nic nevíme.

Jak se na telefon těšíte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)