Klávesnice SwiftKey Beta má nově funkci schránky

SwiftKey

SwiftKey patří mezi nejstarší a nejvíce respektované aplikace na poli klávesnic třetích stran v Obchodě Play. Tak nějak by se dalo očekávat, že si takto odrostlé „dítko“ bude jen tak odpočívat a aktualizovat se budou v podstatě jen nutnosti, jenže opak je pravdou. Vývojáři neustále vytváří inovace, testují nejrůznější novinky a funkce, které by člověku mohly přinést nějaké ty výhody či urychlení. A jednu takovou novou funkci přibalili vývojáři do Beta verze klávesnice.

SwiftKey neustále inovuje

SwiftKey Beta nyní obsahuje funkci schránky, která uživatelům umožňuje procházet kopírované texty v nedávné historii a znovu s nimi pracovat. Pokud tedy potřebujete zkopírovat z jedné aplikace do druhé více políček, nemusíte již mezi každým políčkem přepínat aplikace. Jednoduše stačí zkopírovat zkopírovat všechna políčka, přepnout se do cílové aplikace a postupně vkládat kopírované texty. Všechny položky jsou dostupné skrze Hub v klávesnici, což dělá celý proces několikanásobného kopírování velmi jednoduchým.

SwiftKey Beta - schránka

Novou funkci ale nemusíte používat jen ke kopírování. Můžete si z ní udělat jednoduše štítky s texty, které používáte často. Například svůj e-mail, který používáte k nejčastějšímu přihlašování. Myslíme si, že funkce schránky bude brzy pro uživatele klávesnice SwiftKey nepostradatelnou součástí smartphonu.

Microsoft SwiftKey Beta
Microsoft SwiftKey Beta

Zdroj: androidauthority.com

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)