Kaufland má v akci tablet s 10,1″ displejem a Androidem 12. S dopravou vás vyjde na 1 900 korun

kaufland blackview tablet akce
  • E-shop Kaufland má v nabídce hned několik tabletů
  • Blackview Tab 7 nestojí ani dva tisíce

Spotřební elektronika je v dnešní době velice dostupnou záležitostí, což dokazují slušné telefony v ceně okolo čtyř tisíc, použitelný laptop koupíte klidně pod deset tisíc a tablet na brouzdání sociálními médii, hraní nenáročných her a občasné sledování videí klidně pod dva tisíce. Jeden z nich se objevil na e-shopu Kaufland. Jde o model Blackview Tab 7, který sice neohromí svými specifikacemi, namísto toho firma snížila cenu na absolutní minimum, aby si ho mohl dovolit každý.

Můžeme se zastavit hned u displeje. Jde o 10,1palcový IPS panel s rozlišením 1280 x 800 pixelů, přičemž poměr obrazovky k tělu je podprůměrných 79 %. Musíte se tedy smířit s viditelným rastrem i tlustými rámečky. V tom horním se nachází zcela základní 2Mpx selfie kamera. Výkonem vás neuchvátí ani nepříliš známý čipset Rockchip RK3326S se čtyřmi jádry Cortex-A35, který se může rovnat s nižší třídou čipů z roku 2017.

blackview tab 7

Dopomáhají mu 3 GB RAM typu LPDDR4, které můžete rozšířit díky funkci RAM Plus až na 5 GB, úložiště 64 GB eMMC5.1 pak postačí pro instalaci důležitých aplikací. Výdrž obstarává 6580mAh baterie, nechybí dvojice reproduktorů a 5Mpx snímač na zadní straně. Operačním systémem je Android 12 GO, který je postavený okolo nadstavby Doke OS.

Ze specifikací je tedy jasné, že nejde o nic, co by vás uchvátilo. Na druhou stranu pokud nepatříte mezi uživatele, kteří vyžadují extra plynulý systém a nevadí vám hrubší rastr, nemusí být koupě za 1 899,99 Kč a s dopravou zdarma úplně špatná.

Cena: 1899,99 Kč

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Koupili byste si tablet s podobnými specifikacemi?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)