TOPlist

To oceníte: Po Lidlu a Albertu přichází s žádanou funkcí v aplikaci i Kaufland

kaufland aplikace
  • Kaufland aktualizoval svou aplikaci
  • Nová verze přináší digitální účtenky

Obchodní řetězec Kaufland právě aktualizoval svou věrnostní mobilní aplikaci a přichází s novou funkcí, která usnadní nakupování a šetří životní prostředí. Nová verze aplikace nyní podporuje digitální účtenky, což znamená, že zákazníci mohou zvolit výhradně digitální verzi účtenky. Novinka je dostupná všem uživatelům, kteří využívají Kaufland Card.

„V prodejnách Kaufland se ročně spotřebuje 486 tisíc rolí účtenek. Pokud by na digitální účtenku přešel každý náš zákazník, ušetří se ročně zhruba 154 tun papíru,“ sdělila mluvčí Kauflandu Renata Maierl. Tímto krokem Kaufland reaguje na rostoucí poptávku po udržitelných a ekologických řešeních a určitě také na konkurenci. Kupříkladu Albert a Lidl tuto možnost nabízí už delší dobu.

Kaufland: akce, letáky, kupóny
Kaufland: akce, letáky, kupóny

S novou funkcí digitálních účtenek je mají zákazníci vždy po ruce. V aplikaci se nachází sekce nazvaná „Moje nákupy“, kde jsou účtenky přehledně seřazené podle data nákupu. Můžete je ukládat a sdílet ve formátu PDF, největší výhodou je však to, že se účtenky automaticky archivují po dobu tří let, takže už nemusíte ztrácet čas hledáním starých papírových účtenek. Vypnutí tisku papírové účtenky je snadné. Stačí prostřednictvím posuvného tlačítka v aplikaci zapnout možnost „Chci jen digitální účtenku“. Nová verze aplikace Kaufland je k dispozici ke stažení na Google Play.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Oceníte digitální účtenky z Kauflandu v mobilu?

Zdroj: Kaufland

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)