Kapacita baterie Galaxy S21 a Galaxy S21 Plus odhalena. Co na ní říkáte?

galaxy s21

Do odhalení řady Galaxy S21 zbývá ještě poměrně dlouhá doba, přesto byla nyní odhalena kapacita baterie dvou modelů. Telefon by měl na trh přijít v únoru 2021 a tak se logicky začínají objevovat první spekulace. Před několika dny jsme vás informovali například o již existujícím Exynosu 1000, který bude s největší pravděpodobností tikat v evropských verzích.

Kapacita baterie řady Galaxy S21 odhalena

Certifikační dokumenty odhalují kapacitu baterie modelů. Galaxy S21 se označuje jako SM-G991 a disponuje 3 880 mAh baterií. Větší Plus model má pak označení SM-G996 a dostane 4 660 mAh baterii. Zajímavostí však je, že baterie nebude dle tohoto výpisu vyrábět Samsung. Místo něj se o ně postará čínská firma Ningde Amperex technology Limited.

Je potřeba podotknout, že baterie budou s největší pravděpodobností o něco vyšší. Odhadujeme, že si Galaxy S21 zachová 4 000 mAh baterii, zatímco Plus verze dostane 4 800 mAh baterii. V kombinaci s 5nm čipsety bychom se tak opět měli dočkat zlepšení výdrže baterie.

Jak dlouho vydrží váš telefon?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)