TOPlist

Xiaomi uvedlo palubní kamerku Mi Smart Dashcam 2 Standard Edition

kamera Mi Dashcam 2 Standard Edition predstaveni

Na jaře letošního roku uvedla čínská společnost Xiaomi povedenou palubní autokameru Mi Smart Dashcam 2, která umí natáčet v rozlišení 2K. Má třípalcový displej a stojí 399 Yuanů, tedy cca 1400 korun. Nyní firma na svém crowdfundingovém serveru Youpin začala prodávat nový model. Trochu méně vybavený a také o čtvrtinu levnější. Nová kamera se jmenuje Mi Smart Dashcam 2 Standard Edition.

Nová palubní kamerka nabízí natáčení s maximálním rozlišením FullHD (1080p) a stojí 299 Yuanů. Tedy asi tisíc korun. Má o poznání kompaktnější rozměry i tvar než její předchůdkyně. Disponuje displejem s úhlopříčkou jen dva palce, nicméně se chlubí dobrou světelností objektivu F/2.0 a 130° úhlem záběru. Nemá tedy problém snímat i tři jízdní pruhy.

Pro záznamy využívá kamera Mi Smart Dashcam 2 Standard Edition moderní formát H.265 a umí reagovat i na hlasové povely. Je možné ji také propojit s aplikací Mijia (nyní Mi Home), skrze kterou lze poté prohlížet živý náhled nebo pořízené video záznamy a fotky.

Máte v autě palubní kameru? Jakou?

Zdroj: Gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)