TOPlist

Jednoduché aplikace pro Android zdarma: Stahujte 12 povedených základních nástrojů pro každý telefon

jednoduche aplikace pro android

Google v roce 2016 prezentoval systém Android tak, že si každá osoba může nastavit a změnit telefon zcela podle svých představ. Na Google Play nalezneme doslova tisíce různých variant aplikací, které dělají to samé. Většinou se snaží odlišit tím, že přidávají nové funkce. Vývojář s přezdívkou tibbi2 se rozhodl ale jít odlišnou cestou. Vytvořil celkem 12 jednoduchých nenáročných aplikací pro každý telefon. Jednoduché aplikace se dají zdarma stahovat z Google Play, mají jednotný design a nenajdete v nich reklamy.

Jednoduché aplikace pro Android zajistí základní funkce telefonu

Celkově si můžete z Google Play zdarma stáhnout 12 aplikací. Mezi nimi se nachází launcher, kalkulačka, kalendář, aplikace fotoaparátu, hodiny s budíkem, kontakty, kreslení, správce souborů, svítilna, galerie, přehrávač hudby a poznámky.

Všechny tyto aplikace mají společný design vyvedený do černé a oranžové, nabízí základní funkce, které od nich uživatel očekává a zároveň jsou nenáročné na výkon telefonu. Můžou se tak hodit do starších telefonů, anebo když jste například nespokojení s aplikacemi od výrobce, tak si je můžete hromadně nahradit. Vysoké průměrné hodnocení 4,5 navíc ukazuje, že se jedná o kvalitní aplikace, které mají mezi uživateli úspěch. Aplikace můžete najít na stránce vývojářů na Google Play, případně je můžete přímo instalovat pomocí widgetů níže.

Simple Gallery
Simple Gallery
Simple Calendar
Simple Calendar
Simple Drawing - Sketchbook
Simple Drawing - Sketchbook
Simple Contacts
Simple Contacts
Simple Notes
Simple Notes
Simple File Manager
Simple File Manager
Simple Music Player
Simple Music Player
Simple Camera
Simple Camera
Simple App Launcher
Simple App Launcher
Simple Flashlight
Simple Flashlight
Simple Clock - Alarm & Timer
Simple Clock - Alarm & Timer
Simple Calculator
Simple Calculator

Vyzkoušeli jste tyto jednoduché aplikace pro Android?

Zdroj: xda-developers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)