TOPlist

JBL srazilo ceny na minimum, pořídíte ho nejlevněji na trhu. Ale už jen pár dnů

JBL_speaker

Komerční článek

  • Velké slevy na audio zařízení JBL, Lamax, Marshall a Niceboy
  • Sluchátka dostupná již od 489 Kč
  • Reproduktory, včetně JBL BoomBox3, s výraznými slevami

Počet dnů pro nákup vánočních dárků se pomalu krátí a vy teď máte poslední možnost nakoupit vybrané reproduktory a sluchátka za výrazně nižší ceny. Slevy v řádu stovek až tisíců korun padly na audio zařízení JBL, Lamax, Marshall a Niceboy. Přinášíme vám souhrn těch nejzajímavějších produktů, které stojí za pozornost.

Sluchátka již od 489 Kč

Parádní slevy padly na sluchátka všech cenových kategorií, přičemž některé z nich teď pořídíte nejlevněji na trhu. Zkrátka je jen na vás, kolik peněz chcete investovat. Za zmínku stojí kategorie pod tisícovku, kde pořídíte hned několik bezva kousků třeba od Lamax, Niceboy nebo velký hit za pětistovku od QCY. Nesmíme opomenout ani JBL, jejichž produkty díky kódu “JBLnejlevneji” pořídíte absolutně nejvýhodněji.

Výběr TOP sluchátek:

Kompletní nabídku sluchátek najdete zde Lamax_audio

Reproduktory pro náročné i za lidovku

Největší sleva padla na oblíbený JBL BoomBox3, který je zlevněný o více než 4 tisíce. Patnáct stovek zase ušetříte na retro repráčku Marshall Acton III a za velmi dostupné ceny pořídíte i reproduktory Lamax nebo Niceboy. Lamax Storm1 dokonce získal ocenění za stereo produkt roku.

Výběr TOP reproduktorů:

Kompletní nabídku reproduktorů najdete zde JBL_headphones

Mobil Pohotovost GSM s.r.o.

je specialistou na prodej a servis mobilních telefonů a tabletů s více než dvacetiletou historií. Nabízí jak nové produkty z oficiální české distribuce, tak i zánovní a použité přístroje, a vyniká unikátní kombinací služeb, která zákazníkům umožňuje zboží nejenom koupit, ale i prodat, čímž mohou získat výhodnou cenu za nový přístroj. Společnost provádí opravy telefonů většiny značek a poskytuje autorizovaný, záruční i pozáruční servis. Prodejny vás překvapí moderním designem a mladý, profesionální tým vám nabídne individuální a přátelský přístup, ať už přicházíte s jakýmkoli úmyslem – nakoupit, prodat, opravit zařízení nebo získat radu.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)