90 % z ceny dolů? Podívejte, Xiaomi chystá “Jaro plné slev”

Xiaomi Jaro plné slev 2022 akce slevy sleva ČR

České zastoupení společnosti Xiaomi před několika hodinami představilo akci s názvem Jaro plné slev. Tato speciální nabídka bude probíhat od 19. dubna do 1. května 2022 a zájemcům o produkty nabídne zvýhodněné ceny a další bonusy. Některá zařízení budou k dostání až s devadesátiprocentní slevou. V rámci akce bude zlevněna například celá řada telefonů Redmi Note 11 a za bezkonkurenční cenu budou k mání koloběžka Xiaomi Electric Scooter 3, náramek Mi Smart Band 6, mobil Xiaomi 11 Lite 5G NE nebo sluchátka Mi True Wireless Earphones 2 Basic.

Xiaomi Jaro plné slev 2022 akce slevy sleva

Veškeré speciální nabídky společnosti Xiaomi budou představeny během živého přenosu 19. dubna od 17:30. Pouze během přímého přenosu si budou moci zájemci pořídit například telefon Xiaomi 11T Pro. Během Happy Hours bude k dostání za 10 999 Kč. V rámci Jara plného slev Xiaomi přinese rovněž nový smartphone Redmi Note 11 Special Edition a příznivci značky budou moci také ukázat svůj jedinečný styl a osobnost pomocí virtuální karty fanouška.

Na který Xiaomi produkt si aktuálně brousíte zuby?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)