Páteční tip: Jako v bavlnce je nejsledovanějším filmem na Netflixu. O čem je?

netflix film jako v bavlnce

Na platformě Netflix se nedávno objevil nový film s názvem Jako v bavlnce. Jedná se o kriminální thriller, ve kterém hraje hlavní roli herečka Rosamund Pike. Ta se proslavila především díky filmu Zmizelá z roku 2014 (na ČSFD má hodnocení 85 %), kde si získala pozornost veřejnosti. V novém filmu se snaží na svůj úspěch navázat jako podvodnice, která okrádá důchodce.

Poznámka redakce

O tipech na zajímavé Netflix či HBO GO seriály vám píšeme z toho důvodu, že je stále populárnější sledovat je na telefonech a tabletech. Sami si občas pustíme nějaký ten seriál v posteli, či v autě. Napadlo nás proto, že bychom se mohli s našimi tipy dělit s vámi. Aplikace obou dvou platforem jsou k dispozici na Google Play.

Jako v bavlnce Netflix

Netflix
Netflix

Přestože se jedná o vážné téma, film se snaží být často humorný. Již teď můžeme říct, že se Rosamundě sice nepodařilo překonat výkon ve filmu Zmizelá, ale minimálně se mu přiblížila. Na první pohled vypadá Marla Grayson jako hodná slečna, jejíž prací je pečování o staré lidi. Stejným dojmem se snaží působit samozřejmě i na důchodce, kteří jejímu kouzlu většinou okamžitě propadnou. Co se stane pak? Díky zkorumpované doktorce posílá nebohé důchodce, kteří jsou naprosto v pořádku do domova důchodců a následně prodává jejich majetek.

Jako v bavlnce | Oficiální trailer | Netflix

Jako v bavlnce | Oficiální trailer | Netflix

Jak jsme již naznačili, ve filmu se točí několik různých žánrů od thrilleru přes komedii až po drama. Zejména v první polovině filmu se to celkem daří, přestože bychom pár absurdit a hluchých míst rozhodně našli. Přesto se jedná o poměrně povedenou podívanou, která si na ČSFD zatím vysloužila 69 %. Na Netflixu je k dispozici dokonce v českém dabingu.

Jak se vám film líbí?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)