TOPlist

3 online nástroje, které změní font pro Instagram příspěvky, komentáře i bio

font pro instagram online

Instagram je sociální sítí plnou neustále se měnících trendů, jedním ze starších je změněný font u příspěvků, komentářů, nebo v bio popisku. K jejich používání není zapotřebí instalovat žádné aplikace třetích stran. Na internetu lze k tomuto účelu využít celou řadu online neplacených nástrojů, které splní úplně stejnou funkci. Následující obsah popisuje tři z nich.

Instagram
Instagram

Nový Instagram font pro příspěvky i bio bez aplikací

Prvním z nástrojů pro fonty na Instagram je webová stránka igfonts.io. Skládá se ze dvou oken, do prvního z nich je třeba zadat vámi vybraný text. Následně se ve spodním okně zobrazí desítky nejrůznějších fontů s vaším textem. Ten vybraný pak už jen stačí zkopírovat a vložit do Instagramu. Druhou možností je pak využití služeb webu Instagramfonts.com, který vám font pro Instagram příspěvky online vygeneruje obdobným způsobem, jako první zmíněné řešení. V horní části obrazovky je třeba opět napsat vámi zvolený text a následně vybrat z nabízených fontů, který je možné překopírovat do bio v Instagram aplikaci, nebo k příspěvku, či komentáři. Třetí variantou je pak stránka Fonts for Instagram. Její použití je naprosto stejné jako v případě prvních dvou online nástrojů pro alternativní font na Instagram.

Všechny zmíněné nástroje funguji na stejném principu, jediný rozdíl je tak v nabízených fontech, přičemž se ne všechny musí lišit, ideální případ je tak zvolit si nástroj, který vám nejvíc vyhovuje prostředím a ten používat. Problém může nastat při použití diakritiky. V takovém případě se nabídka fontů značně snižuje. Alternativou jsou pak již zmíněné aplikace, které najdete v Google Play, mezi nejpoužívanější patří Fontify.

Používáte na Instagramu alternativní fonty?

Barbora Koďousková
O Autorovi - Barbora Koďousková

Už jako malá propadla kouzlu počítačů a probouzejících se technologií. Své nejnovější poznatky vždy nadšeně sdílela se svým okolím. Přes svůj první, tlačítkový telefon Ericsson… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)