TOPlist

Objevily se první snímky pořízené přes Xiaomi Mi 10. Jak fotí 108MPx senzor?

jak dobře fotí Xiaomi Mi 10

Oficiálního představení nového telefonu Mi 10 od Xiaomi se dočkáme již za dva dny a internetem neustále proudí nové a nové spekulace a informace. Mezi ty nejaktuálnější teď patří reálné snímky, které byly pořízeny přímo fotoaparátem v telefonu. Máme tak možnost s předstihem zjistit, jak dobře Xiaomi Mi 10 fotí. Roli hlavního fotoaparátu v přístroji zastává 108megapixelový senzor od Samsungu. Doplňovat ho mají foťáky s rozlišením 48, 12 a 8 megapixelů. K dispozici jsou dva páry obrázků. Mají pochopitelně demonstrovat zejména dechberoucí rozlišení.

Snímky vlevo jsou originálem, který je v plném rozlišení. Ty vpravo jsou výřezy z toho původního. Na obrázcích s pijící kočkou a městským panoramatem si můžeme ověřit, jak dobře vybavená nová tato vlajková loď bude. Výsledek je na první pohled úchvatný a fanoušci pořizování snímků na mobilech budou určitě nadšení, jak Xiaomi Mi 10 skutečně fotí. Autorem těchto snímků je twitterový uživatel @smartvenkat95. Dalším zajímavým parametrem je, že nový telefon od Xiaomipodporovat také technologii HEIF/HEIC (High Efficiency Image File Format). Ta dokáže ušetřit při ukládání rozměrných snímků hodně paměti. HEIF prý slibuje až padesátiprocentní úsporu.

Co říkáte na první fotky z Xiaomi Mi 10?

Zdroj: GSMarena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)