Jak fotí Redmi Note 7 ve vesmíru? Xiaomi vytvořilo netradiční test

xiaomi redmi note 7 ve vesmiru

U modelu Redmi Note 7 jsme mohli vidět hodně netradičních videí. Xiaomi v minulosti zveřejnilo videa, ve kterých byl telefon používán jako podložka při krájení nožem, dále třeba k rozbíjení ořechů. Nyní byl poslán do vesmíru, kde telefon vytvořil fotografie. Jedná se rozhodně o netradiční marketingovou kampaň.

Redmi Note 7 vyfotil snímky ve vesmíru

Mnoho nadšenců a amatérských meteorologů posílá do stratosféry akční kamery a další techniku pomocí balónů. Moc často se ale nestává, aby se tam podívaly i telefony. Xiaomi toho nyní u Redmi Note 7 (Heuréka) využila v marketingové kampani. Telefon dokonce vyfotil čtyři fotografie z výšky 31 kilometrů. Při focení byla okolní teplota -58 stupňů, vnitřní teplota zařízení byla 4 stupně Celsia. To už jsou poměrně extrémní podmínky.

Redmi Note 7 In Space For Photography and Durability Test

Redmi Note 7 In Space For Photography and Durability Test

Snímky, které telefon pořídil, později společnost zveřejnila na svých sociálních sítích. Vidět je můžete níže. V samotném videu můžete vidět přípravy, i to, jak cesta probíhala. Nakonec se telefon dostal do výšky 35 375 metrů, poté balón praskl a poslal zařízení zpět na Zemi. Pád telefon přežil bez větších problémů. Samozřejmě měl padák a dopad byl plánován do měkké trávy. Pokud vás zajímá samotný telefon, doporučujeme naši recenzi Redmi Note 7.

Xiaomi Redmi Note 7

Xiaomi Redmi Note 7

1.0
  • Displej 6,3", 2340 x 1080 px, IPS
  • Procesor Snapdragon 660
  • RAM 3/4 GB
  • Fotoaparát 48 + 5 MP
  • Baterie 4 000 mAh
  • Cena od 4 899 Kč

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Vlastníte Redmi Note 7? Jak jste s telefonem spokojení?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)