Jak fotí Huawei P30 Pro? První snímky přímo z Paříže

jak fotí huawei p30 pro

Dnes byl představen Huawei P30 Pro. Telefon jsme si mohli ihned po skončení akce vyzkoušet a rozhodli jsme se ho vzít do ulic Paříže, kde představení probíhalo. Očekávání máme obrovské. A to hlavně z toho, jak bude fungovat až 50násobný digitální zoom. Pojďme se tedy blíže podívat na to, jak fotí Huawei P30 Pro.

První fotografie z telefonu Huawei P30 Pro

Telefon jsme si blíže představili v předchozím článku. Podobně jako minulý rok, i tentokrát se hlavní novinky točily kolem fotoaparátu. Na zadní straně má rovnou čtyři hlavní fotoaparáty. Nechyběla ani pomoc od známé společnosti Leica, se kterou Huawei spolupracuje už několik let. Selfie kamera na přední straně je schovaná v malém kapkovitém výřezu.

zoom v huawei p30 proHuawei P30 Pro a možnosti zoomu

Soustava čtyř fotoaparátů na zadní straně se nazývá Leica Quad Camera. Hlavní fotoaparát má 40 MPx a clonu F/1,6. Sekundární fotoaparát je ultraširokoúhlý. Má 20 MPx a clonu F/2,2. Třetí telefobjektiv má 8 MPx. Specialitou je periskopický design, díky kterému nabízí  5x optický zoom, 10x hybridní zoom a 50x digitální zoom. Přední selfie kamera má 32 MPx. Samozřejmostí je optická stabilizace obrazu (OIS), nechybí ani  Huawei AIS. Již brzy se můžete těšit na recenzi Huawei P30 Pro. Fotografie v původní kvalitě můžete stahovat z Ulož.to.

Jak fotí a natáčí Huawei P30 Pro?

Jak natáčí Huawei P30 Pro – Videoukázka

Jak natáčí Huawei P30 Pro - Videoukázka

Huawei P30 Pro

Huawei P30 Pro

1.0
  • Displej 6,4", 2340 x 1080 px, OLED
  • Procesor Kirin 980
  • RAM 6/8 GB
  • Fotoaparát 40 + 20 + 8 MP + ToF
  • Baterie 4 200 mAh
  • Cena od 22 499 Kč

Jak se vám líbí první fotografie z Huawei P30 Pro?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)