Jak fotí chystaný Pixel 5a? Google omylem zveřejnil snímky

nový google pixel 5a

Google nedávno potvrdil, že chystaný Pixel 5a je ve vývoji. Začínalo se totiž spekulovat o tom, že americký gigant tento model vynechá a tak i pro své vlastní dobro vystoupil a tuto informaci vyvrátil. Jak ale chystaný Pixel 5a fotí? To Googlu tak trochu uniklo na jeho vlastním blogu.

Jak fotí chystaný Pixel 5a?

V nejnovějším příspěvku totiž hovoří o funkcích fotoaparátů a schopností algoritmů. Ke článku je přiloženo hned několik fotografií, ovšem dvě z nich vynikají. Data totiž odhalila, že se jedná o fotografie pořízené telefonem Google Pixel 5a. Pokud se na tento příspěvek podíváte nyní, fotky už neuvidíte, jelikož je Google smazal.

Pravděpodobně bude existovat pouze jedna verze se Snapdragonem 765G a podporou 5G sítí. Google tedy opět mění taktiku. Data, která se dají vyčíst z fotografie sdělují také datum pořízení – 16. února. Je tedy jasné, že americký gigant tento model již několik týdnů, možná i měsíců testuje.

Jak se na nový Pixel těšíte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)