Jak dopadl test odolnosti Xiaomi Mi Note 10? Překvapivě dobře

xiaomi mi note 10 test odolnosti

Xiaomi vydalo svůj telefon Mi Note 10 již na podzim minulého roku. Telefon nabízí hned pět fotoaparátů, přičemž ten hlavní disponuje rozlišením 108 megapixelů, stejně jako vlajková loď Mi 10 Pro. Dále zde nalezneme zakřivený displej, který je pokryt sklem Gorilla Glass 5. Jak dopadl test odolnosti populárního Mi Note 10?

Zack z kanálu JerryRigEverything si dal skutečně na čas a až nyní s poměrně velkým zpožděním nám přináší svůj tradiční test tohoto telefonu. Jako první přichází na řadu tradičně odolnost displeje. První rýhy vidíme na úrovni 6, což je běžným standardem. Poté přišel na řadu fotoaparát, který obstál na jedničku.

Mi Note 10 Durability Test! – 5 cameras for under $500?

Mi Note 10 Durability Test! - 5 cameras for under $500?

Zack nezapomněl na zničení stran telefonu pomocí svého řezáku, což nepřežil snad žádný telefon, který kdy testoval. Nezapomněl ani na zapalovač u displeje. Ten mu však ani po několika sekundách nijak neuškodil, ovšem jak sám Zack řekl – pokud máte telefon v blízkosti nějakého ohně, budete mít úplně jiné starosti. Test ohybu pak dopadl na jedničku, jelikož se jej nepodařilo vůbec ohnout.

Co říkáte na test odolnosti Xiaomi Mi Note 10?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)