Nový iPhone X na Androidu? Není problém, stačí jen aplikace

apple iphone x android

Po představení iPhone X se objevilo obrovské množství vtípků nebo parodií, hlavně ve formě obrázků a videí. Nejvíce se nám ale líbí aplikace XOutOf10, která vám na Android telefon přidá hlavní designový prvek z iPhone X. A to výřez se senzory a fotoaparátem, který je zabudován přímo do displeje.

Za iPhone X již nemusíte platit velké částky, stačí Android telefon

Jeden znuděný vývojář, který na internetu vystupuje pod přezdívkou Ido Ideas, se rozhodl vytvořit jednoduchou aplikaci, která dokonale simuluje hlavní prvek nového prémiového iPhonu X. Aplikace XOutOf10 funguje na každém telefonu s Androidem 6 Marshmallow a výš. Na novém Android Oreo trochu aplikace zlobí při vysunuté liště, upozornil vývojář.

Podobný výřez, i když v menší míře jsme mohli vidět již dříve tento rok na Essential Phone od Andyho Rubina. Nový iPhone má ale mnohem větší výřez, a to kvůli tomu, že se v něm schovává kromě selfie kamery také několik senzorů pro odemykání telefonu pomocí tváře. Apple i přímo vybízí vývojáře, aby s tím výřezem počítali při vývoji aplikací. iPhone X zatím nevyšel, ale aspoň pomocí této aplikace se dá nasimulovat, jak to bude vypadat. XOutOf10 se dá stahovat zdarma z Google Play.

XOutOf10
XOutOf10

Co říkáte s odstupem času na iPhone X? Přehodnotili jste svůj názor?

Zdroj: 9to5google.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)