Menu

Nový iPhone X na Androidu? Není problém, stačí jen aplikace

Po představení iPhone X se objevilo obrovské množství vtípků nebo parodií, hlavně ve formě obrázků a videí. Nejvíce se nám ale líbí aplikace XOutOf10, která vám na Android telefon přidá hlavní designový prvek z iPhone X. A to výřez se senzory a fotoaparátem, který je zabudován přímo do displeje.

Za iPhone X již nemusíte platit velké částky, stačí Android telefon

Jeden znuděný vývojář, který na internetu vystupuje pod přezdívkou Ido Ideas, se rozhodl vytvořit jednoduchou aplikaci, která dokonale simuluje hlavní prvek nového prémiového iPhonu X. Aplikace XOutOf10 funguje na každém telefonu s Androidem 6 Marshmallow a výš. Na novém Android Oreo trochu aplikace zlobí při vysunuté liště, upozornil vývojář.

Podobný výřez, i když v menší míře jsme mohli vidět již dříve tento rok na Essential Phone od Andyho Rubina. Nový iPhone má ale mnohem větší výřez, a to kvůli tomu, že se v něm schovává kromě selfie kamery také několik senzorů pro odemykání telefonu pomocí tváře. Apple i přímo vybízí vývojáře, aby s tím výřezem počítali při vývoji aplikací. iPhone X zatím nevyšel, ale aspoň pomocí této aplikace se dá nasimulovat, jak to bude vypadat. XOutOf10 se dá stahovat zdarma z Google Play.

XOutOf10
XOutOf10
Developer: Ido Ideas
Price: Free+

Co říkáte s odstupem času na iPhone X? Přehodnotili jste svůj názor?

Zdroj: 9to5google.com

 

Komentáře

Erik Bezeréti

19.9.2017 9:18

Nechapu smysl teto aplikace. K cemu to je?… Pokud chci iPhone, tak si ho koupim, pokud ho nechci, tak nekoupim. Uzivatel kvalitniho, drazsiho Androidu si timto za*irat system nebude a majitel levneho Androidu tim da akorat najevo: “Moc chci iPhone, ale nemam na nej, tak si aspon budu hrat na to, ze ho mam.”

Daevis

David TrlicaRedaktor 31

19.9.2017 9:28

Slouží k pobavení, podobně jako vtipná videa a obrázky, které zaplavily internet po představení iPhonů. U aplikace nám to ale přišlo zajímavější, už třeba tím, že si s tím dal někdo tu práci. :)

Caklik03

19.9.2017 14:03

Nechápu kde Iphone chodí na takovýhle blbý nápady.

Милан4еха

19.9.2017 14:10

….. ztrata smyslu pro humor je novodoba tragedie lidstva! At udelas co udelas tak tito lide to nikdy nepochopi!

RSS (komentáře k článku)