Na Xiaomi mobily se dostane největší tahák iPhone 14 Pro. O co jde?

dynamic island iphone 14 pro

Už je to téměř týden, co Apple představil své nové telefony. Spolu s modelem iPhone 14 Pro/14 Pro Max opět dokázal udělat z něčeho, co by bylo uživatelům na obtíž jednu z hlavních výhod. Řeč je pochopitelně o funkci zvané Dynamic Island, která z jinak nudného výřezu dělá poměrně praktickou věc, na které můžete sledovat několik komplikací.

Téměř okamžitě po ukončení konference se začalo na sociálních sítích diskutovat o tom, zda přijdou s podobnou funkcí i Android mobily. To zatím stále nevíme, avšak jeden z vývojářů se rozhodl zkopírovat Dynamic Island pro nadstavbu MIUI. V motivu Grumpy UI můžeme vidět, že se tento prvek od toho jablečného skutečně příliš neliší.

V tuto chvíli sice podporuje jen čínštinu, ale je jen otázkou času, kdy bude k dostání i pro telefony na globálních trzích. V tuto chvíli je totiž ve fázi testování a do obchodu s motivy by se měl dostat poté, co získá schválení.

Jaký máte názor na Dynamic Island na iPhonech?

Zdroj: AndroidPolice

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)