Jablíčkáři si lepí třetí fotoaparát na starší iPhony. Chtějí vypadat bohatě?

iphone 11 fotoaparát samolepka

iPhone 11 Pro se na první pohled od svého rok staršího předchůdce příliš neliší. Má matnější povrch zad, Apple logo více ve středu a plotýnkový trojitý fotoaparát.V tomto článku bude řeč právě o třetím rozdílu. Na internetu se objevila samolepka, kterou si lze koupit a nalepit na iPhone X/Xs. Ta rázem váš starší model “promění” v aktuální jablečnou vlajkovou loď. Jak tedy vypadá třetí fotoaparát na starší iPhony?

Poznámka redakce

Tímto článkem se rozhodně Apple uživatelům nesmějeme. Pouze ukazujeme na fakt, jak moc rozdílné jsou jablečné a Android komunity například ve vnímání image a sociálního postavení. Tyto aspekty totiž mnohdy převažují nad funkcemi zařízení či ekonomickou stránkou. Také nás zaskočilo, co všechno jsou schopni čínští výrobci vymyslet.

Samolepka je zatím velmi dobře prodávána což značí, že jableční uživatelé nechtějí vypadat chudě a nalepením samolepky si koledují od těch znalejších uživatelů o pořádný výsměch. Nutno uznat, že čínský počin vypadá na první pohled poměrně věrohodně, ovšem při detailnějším zkoumání lze poznat, že se o nejnovější iPhone 11 Pro nejedná.

Vylepšit si lze taktéž model XR, který může po nanesení samolepky vypadat jako iPhone 11. U něj je o dost složitější rozeznat, o jaký model se to vlastně jedná. Samolepku lze pořídit za 3 dolary z čínských obchodů. “Upgrade” na iPhone 11 tak v přepočtu vyjde na přibližně 70 korun. Moc nechápeme, proč fanoušci tuhle hloupost kupují a podporují ji ale doufáme, že ji kupují pouze pro napálení ostatních a ne k tomu, aby si skutečně někdo myslel, že mají “próčko”. Ostatně, už teď nás napadá spousta věcí, jak samolepku využít pro napálení našich kamarádů.

Vylepšíte takto kamarádům fotoaparát na starší iPhony?

Zdroj: aliexpress.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (27)