Instagram testuje jednu z nejžádanějších funkcí vůbec

Instagram repost sdílení test

Pokud byste se zeptali uživatelů mobilní aplikace a celkově sociální sítě Instragram, jaká funkce jim v ní chybí úplně nejvíc, ve velké míře by bylo jistě zmíněno repostování neboli sdílení cizích příspěvků na vlastním profilu. Nástroj, který například na Facebooku nebo na Twitteru patří dokonce k základům fungování celé sítě, musí být v tuto chvíli na Instagramu řešeno nástroji třetích stran. Tento stav by mohl po dlouhých letech skončit.

Úzké skupině uživatelů se začalo zobrazovat nové repostovací tlačítko mezi ostatními a na dotaz redakce TechCrunch následně mluvčí společnosti Meta potvrdil, že se tato funkce skutečně začíná v omezené míře testovat. Je tak evidentní, že sami provozovatelé chtějí volné sdílení umožnit či minimálně vyzkoušet. Repostování bude nově možné u klasických příspěvků a také Reels. Doposud funguje u Stories. U sdíleného obsahu bude dál uveden původní autor a sdílející uživatel bude mít možnost k němu přidat vlastní komentář.

Jak často a jak repostujete na Instragramu?

Zdroj: 91mobiles

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)