Instagram po 11 letech zavede jednu z nejžádanějších funkcí

Instagram přidávání příspěvků z webu

Kdybyste měli zmínit jednu jedinou funkci, která sociální síti Instagram nutně schází, která by to byla? Domníváme se, že většina z uživatelů této populární platformy by odpověděla: možnost přidávání příspěvků z webu. Věc, která je fanouškům této sítě dlouhé, dlouhé roky (oficiálně) odpírána, se ale podle všeho blíží k finálnímu vydání. Po květnových náznacích, kdy se podařilo nalézt první základní stopy po funkci, máme nyní k dispozici reálné obrázky s touto variantou publikace.

Instagram konečně zavede přidávání příspěvků z webu

O obrázky se podělil social media konzultant Matt Navarra, jenž evidentně patří mezi vybrané uživatele, kteří byli vybráni pro první testování. Historický posun potvrdil i přímo Instagram. “Víme, že se hodně lidí připojuje přes počítač. Pro vylepšení této možnosti nyní testujeme možnost přidávání příspěvků z webu,” vzkázal mluvčí populární sociální sítě. Ta tuto novinku zavede asi jedenáct let po založení. Zatím se zdá, že je publikace omezená na fotky a videa do hlavního kanálu příspěvků. Reels a Stories fungují dál jen na mobilu.

Instagram
Instagram

Jak dlouho čekáte na tuto možnost?

Zdroj: pharena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)