Tohle ocení snad každý. Instagram přidává klíčovou funkci

instagram funkce url

Před nějakým časem Instagram oznámil, že zpřístupní sdílení odkazů v příbězích všem uživatelům, přičemž s testováním se začalo na začátku června. Na konci srpna ji pak nahradila “swipe up” gestem, které bylo dostupné pouze uživatelům, kteří měli buď více jak 10 000 sledujících nebo měli ověření účtu. Odkazy v této podobě půjdou sdílet naprosto všem, což je skvělá zpráva.

Přidání URL odkazu do příběhu nově nebude žádný problém

Funkce je dostupná i v redakci a její zpřístupnění je velmi jednoduché. Stačí vyfotit či vybrat z galerie libovolnou fotografii (nebo napsat text) a následně klepnout na možnost nálepek, kde se nově nachází možnost “Odkaz”. Pak stačí už jen zadat URL adresu a máte hotovo. Facebook se však nechal slyšet, že účty které opakovaně sdílejí nenávistné texty, dezinformace a jiný nevhodný obsah, který porušuje zásady komunity nebudou mít k této samolepce přístup.

instagram url odkaz

Využijete tuto funkci?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)