TOPlist

Na český trh dorazil smartphone pro fanoušky BMW, leasing si na něj brát nemusíte

Infinix Note 30 VIP Racing Edition
  • Novinka na našem trhu vznikla ve spolupráci s designovým studiem Designworks BMW.
  • Infinix Note 30 VIP Racing Edition však nabídne i poměrně slušnou výbavu za přijatelnou cenu.
  • Smartphone pro fanoušky BMW zaujme například výkonným čipsetem či 10-bit AMOLEDem.

Nestává se příliš často, aby i na náš trh nějaký výrobce dovezl speciální edici svého smartphonu. Infinix Note 30 VIP Racing Edition je naštěstí výjimkou potvrzující pravidlo a tak si jej mohou pořídit příznivci BMW i u nás. Jeho výbava je navíc, vzhledem k ceně, poměrně zajímavá a zákazníci si za speciální edici ani nepřiplatí.

Infinix Note 30 VIP Racing Edition alias smartphone pro fanoušky BMW

Oproti standardním provedením se Infinix Note 30 VIP Racing Edition vyznačuje vínově rudým rámečkem a detaily okolo fotoaparátů a zády z umělé kůže. Jen s černými „koženými“ zády se však výrobce a designéři z věhlasného studia nespokojili. A tak zde integrovali tři LED pásky vyvedené v ikonických barvách spojených s divizí BMW Motorsport. Ty zde navíc nejsou jen tak vsazeny, ale jsou ukryty za průhlednou vrstvu umělé kůže. Na dotek tak nepoznáte, že zde nějaké LED pásky vůbec jsou. Co byste však při troše snahy mohli konečky prstů zaznamenat je designový vzor působící jakoby jej někdo vryl do umělé kůže na zádech.

smartphone pro fanoušky BMW Infinix Note 30 VIP Racing Edition

Co se parametrů týče, máme tu čest se standardním, avšak ani v tomto ohledu určitě ne nezajímavým, telefonem Infinix Note 30 VIP. Přítomen je tedy 10bit AMOLED se 120Hz obnovovací frekvencí a FHD+ rozlišením. Výkon dodá čipset Mediatek Dimensity 8050 s grafickým čipem Mali-G77 MC9. Stran paměti Infinix také nešetřil a smartphone vybavil 12 GB operační paměti a 256GB UFS 3.1. Použitá baterie disponuje 5 000mAh kapacitou a podporuje 65W rychlonabíjení a dokonce 50W bezdrátové nabíjení.

smartphone pro fanoušky BMW Infinix Note 30 VIP Racing Edition

Šetření se ovšem trochu projevilo na sestavě fotoaparátů na zadní straně. Primární 108MPx fotoaparát s objektivem o světelnosti f/1.8 ještě nezní úplně špatně, 2MPx makro a 2MPx hloubkový senzor však dnes již nikoho nenadchnou. Zajímavě však zní informace o použití dvojice hlasitých reproduktorů s puncem JBL a nejednoho uživatele by mohl zaujmout i 3,5mm jack. Zrovna tak ani optická čtečka integrovaná v displeji není v dané kategorii rozhodně standardem. A cena za kterou tento smartphone pro fanoušky BMW zamířil na náš trh? Poměrně sympatických 8 699 Kč s DPH (zakoupit můžete zde).

Líbí se vám Infinix Note 30 VIP Racing Edition?

Zdroj: TZ

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)