TOPlist

Královská výbava za 6 tisíc. Infinix Note 30 PRO přichází na český trh

Infinix_Note_30_PRO_gold

Komerční článek

Značka Infinix spouští v kategorii levných smartphonů malou revoluci. Nový Infinix Note 30 PRO a Note 30 VIP, které dnes vstupují do prodeje, totiž nabízí ve své třídě nevídané parametry. Za cenu od necelých 6 tisíc korun najdete ve výbavě například bezdrátové nabíjení, 12GB RAM, reproduktory JBL nebo dokonce bezdrátovou nabíječku jako součást balení. U Mobil Pohotovosti pak obě novinky koupíte ještě levněji.

Královská výbava pod 6 tisíc

Levnější z dvojice – nový Infinix Note 30 PRO – dokazuje, že telefon s cenovkou pod 6 tisíc korun může nabídnout skutečně velmi slušnou výbavu. Novinka totiž disponuje prakticky bezrámečkovým 120Hz AMOLED displejem, 108Mpx fotoaparátem, ochranou IP53, velkou 5000mAh baterií, stereo reproduktory JBL, rychlým 68W nabíjením a nakonec i bezdrátovým nabíjením. Navíc k telefonu jako dárek získáte bezdrátovou nabíječku zdarma. Infinix-Note-30-Note-30-5G-and-Note-30-Pro

Nejlevnější 12GB RAM na trhu

Jeho sourozenec – Infinix Note 30 VIP – je možná ještě o kus zajímavější. Jedná se totiž aktuálně o vůbec nejlevnější smartphone s 12GB RAM. U Mobil Pohotovosti vás vyjde jen na necelých 8 tisíc korun a kromě slušného výkonu nabídne například i 68W drátové a 50W bezdrátové nabíjení, přičemž bezdrátová nabíječka je už součástí balení. Telefon ale disponuje i kvalitním 120Hz AMOLED displejem s integrovanou čtečkou otisků prstů, 108Mpx foťákem, velkou 5000mAh baterií, ochranou IP53 nebo opět stereo reproduktory, na jejichž vývoji se podílelo JBL.

Infinix Note 30 PRO je od dnešního dne již v prodeji a na mp.cz vás po uplatnění výkupního bonusu vyjde jen na 5 499 Kč (běžně 5 999 Kč), přičemž k němu navíc jako dárek získáte bezdrátovou nabíječku. Infinix Note 30 VIP můžete na mp.cz předobjednat jen za 7 899 Kč (běžně 8 699 Kč) a bezdrátovou nabíječku najdete již jako součást balení.

Infinix_Note_30_PRO_cerny

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)