IKEA a Xiaomi vytvoří stůl s podporou bezdrátového nabíjení

ikea xiaomi bezdrratove nabijeni stul

V minulém roce byla oznámena spolupráce mezi společnostmi Xiaomi a IKEA. Nyní již víme, co bude pravděpodobně prvním produktem. A to stůl s podporou rychlého 20W bezdrátového nabíjení. Pokud jste šikovní, můžete si jej navíc vytvořit sami.

Stůl s podporou bezdrátového nabíjení od Xiaomi a IKEA

Původně se spekulovalo o tom, že bude bezdrátové nabíjení podporovat větší plocha stolu, nicméně včera jsme se dočkali prvního krátkého videa, kde můžeme vidět nabíjení v akci. Pozornější si všimnou toho, že se jedná v podstatě o klasickou desku od IKEA, do které je vyřezaný otvor pro bezdrátovou nabíječku. To je poměrně menší zklamání.

Xiaomi hidden 20-watt wireless charging table

Xiaomi hidden 20-watt wireless charging table

Na druhou stranu, pokud jste šikovní, nemusíte čekat na to, až se novinka dostane na trh a stejné řešení si můžete vyrobit sami. Všechny potřebné věci se dají normálně koupit i na českém trhu. Pokud se necítíte na vlastní výrobu, tak si budete muset počkat. Momentálně ani jedna společnost nezveřejnila, kdy se začne produkt prodávat.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Koupili byste si stůl s bezdrátovou nabíječkou?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)