Je to lampa? Reproduktor? IKEA VAPPEBY kombinuje obojí

IKEA VAPPEBY reproduktor lampa

V nabídce českých obchodů i e-shopu IKEA se objevil nový zajímavý kousek chytré elektroniky do domácnosti. Produkt jménem VAPPEBY připomíná klasickou petrolejovou lampičku a skutečně je i zdrojem světla, nicméně současně jde také o “chytrý” Bluetooth reproduktor. Chytrý alespoň v tom smyslu, že sice nemá mikrofon a tedy i přímou podporu pro hlasové asistenty, ale zato disponuje funkcí Spotify Tap pro inteligentní přepínání skladeb z populární streamovací platformy.

IKEA VAPPEBY nabízí po stránce svícení decentní zdroj teplé bílé barvy, z hlediska reprodukce zvuku se zase díky umístění měniče může chlubit rovnoměrným 360° vyzařováním do všech stran. S krytím standardu IP65 si hravě poradí i při využití ve venkovním sychravém počasí a zabudovaná baterie by měla svícení či přehrávání zajistit až na dvanáct hodin.

Nabíjení se provádí přes USB-C zdířku a v balení je k dispozici kabel. Hrající lampa VAPPEBY je v IKEA obchodech i e-shopu k dispozici za 1 690 Kč. Pokud přemýšlíte, co zajímavého pořídit sobě či někomu známému před letní sezonou pod pergolu nebo na zahradu, IKEA se postarala o pěknou inspiraci.

Co říkáte na design novinky VAPPEBY?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)