IKEA začala prodávat v Česku šíleně levný reproduktor. Poradí si i s vodou

ikea reproduktor do koupelny

IKEA prodává už několik let různé vychytávky chytré domácnosti a další gadgety. Reproduktory VAPPEBY mají nyní nejnovější přírůstek v podobě malého vodotěsného repráčku, který je navíc extrémně levný.

Reproduktor VAPEBBY je samozřejmě bezdrátový a lze jej spárovat s libovolným telefonem/počítačem/tabletem skrz Bluetooth. Na jedno nabití prý vydrží až 80 hodin, pokud se bavíme o 50% hlasitosti. Samotná IKEA prezentuje novinku jako ideálního společníka do sprchy, takže se nemusíte bát, že by se vám po pocákání vodou zničil. Má totiž certifikaci IP67, díky které vydrží pod vodou až 30 minut.

Nechybí zde ani stereo funkce, takže si můžete na druhý kout vaší koupelny či sprchy koupit ještě jeden a dosáhnout tak kvalitnějšího výstupu. K dispozici je v černé a červené barvě a to za cenu 329 korun.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Posloucháte hudbu ve sprše?

Zdroj: IKEA

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)