Hungry Shark Evolution – “ryba je žrádlo, ne kámoš”

Screenshot_2013-03-09-12-52-12

Plavci pozor! „Hungry Shark“ je zpět a je zábavnější a hladovější, než kdy předtím. Tato hra nás v redakci uchvátila a vy se s námi můžete podívat proč. V Hungry Shark Evolution si vyzkoušíte, jaké to je být v kůži žraloka, budete se snažit přežít v akčním a skvělém herním zážitku od studia Future Games of London.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Eg845MnPnas

Hraní a ovládání

Začátky s Hungry Shark Evolution jsou jednoduché, nejedná se o nijak složitou hru a tak můžete jít rovnou do akce. Pouze si zvolíte způsob ovládání. Na výběr máte ovládání pomocí akcelerometru, což je způsob doporučovaný vydavatelem, nebo pomocí virtuálního joysticku, který je stejně dobrý a vyhovoval nám v redakci více. Ke kompletnímu ovládnutí žraloka už potřebujete znát pouze klikání na displej, čímž dočasně zvyšujete rychlost vašeho dravce. Jakmile se zorientujete, zaměříte se na své první nešťastné oběti v podobě ryb, plavců, potápěčů, rejnoků, žraloků, krabů a spousty dalších. Dávejte si však pozor na jiné dravce, vodní miny, či medůzy, které vám dokáží pěkně zavařit.

Screenshot_2013-03-08-20-53-27

Ve hře je dostupných pět žraloků, které postupně odemykáte svým hraním, nebo si můžete připlatit reálnými penězi a rovnou se vrhnout do hlubin se svým oblíbencem. Pokud zvolíte první způsob, tak začnete se základním žralokem, kterému zvyšujete úroveň pojídáním všeho, co se pohne. Jakmile dosáhne desáté úrovně, odemkne se vám další žralok a za nasbírané herní mince si ho pořídíte. Každý další žralok může dosáhnout větší velikosti a troufne si na nové mořské potvory, kterým jste se předtím museli vyhýbat. Dále může plavat do větší hloubky, či zdolat silnější podmořské proudy, takže máte neustále co objevovat a hra vám servíruje nové zážitky a prostory.

Screenshot_2013-03-08-20-41-22

S každým žralokem máte rozdílné úkoly k dokončení, za které získáváte herní mince. Úkoly si musíte nejdříve najít v podobě mušlí poschovávaných různě po oceáně a poté se pouštíte do nenuceného plnění, které je však zábavné a herní mince se budou vždy hodit k vylepšení současného žraloka, či k nakoupení nového.

Screenshot_2013-03-08-20-42-07

unnamed

Závěr

V Hungry Shark Evolution máte možnost prozkoumávat neskutečně rozlehlé a pěkné podvodní prostory v nádherné 3D grafice. Pohledy na žraloky vyskakující ve zpomalených záběrech z vody jsou úchvatné. Hra jen tak neomrzí a užijete si s ní hodiny zábavy. Rozhodně se jedná o jednu z nejlepších her podobného typu a konkurenční JAWS Revenge ji nesahá ani po kotníky. Hungry Shark Evolution určitě doporučujeme.

Screenshot_2013-03-08-20-49-00

Videorecenze

Hungry Shark Evolution — „Ryba je žrádlo, ne kámoš.”

Hungry Shark Evolution -- „Ryba je žrádlo, ne kámoš."

zggX27JYiYVolq OafKmdt2rWvooym2HHdVLLKZIW3rJqcngRl0Lvt29 3Co4WkRq84=w124
Hungry Shark Evolution
Future Games of London
Verze 1.3.13 (8. 3. 2013)
Velikost 87 MB
2.3+

ef3XwN1l8nR5YnXAAAAAElFTkSuQmCC
Zdarma

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (23)