Menu

Humble Mobile Bundle 5 – další balík Android her za libovolnou částku

Humble Bundle Android

V úterý 15. dubna se na scéně objevil v pořadí již pátý Humble Mobile Bundle. Pro vás, kdo tento koncept neznáte: “Skromný Balíček” nabízí po dobu dvou týdnů hry a jejich soundtracky volně ke stažení za libovolnou částku. Po zakoupení zůstávají hry nadále k dispozici. Při placení můžete kromě částky rozhodnout i o tom, kam bude směřovat – kolik se dostane k herním vývojářům, charitativním organizacím a provozovateli stránky.

Podstatou Bundlů je pravidlo, že zaplacením vyšší než průměrné částky odemknete více her. Navíc se do “nadprůměrné” části her po několika dnech doplní další tituly, které rozhodně nejsou pouze do počtu. Díky nim se Humble Mobile Bundle stává ještě atraktivnějším i pro ty, co si ho již zakoupili – po celou dobu nabídky je možné se dostat příhozem nad aktuální průměr, pokud jste ho nedosáhli napoprvé.

Humble Mobile Bundle nabízí prémiové tituly, za které byste normálně dali stovky korun. Nejsou to sice nejžhavější novinky, ovšem hry nemají datum trvanlivosti, kvalitní titul zůstává kvalitním měsíce, ba i léta…

Oficiální představení (anglicky):

Humble Mobile Bundle 5 nabízí:

Aralon: Sword and Shadow – epická 3D fantasy RPG

Další titul z dílny Crescent Moon Games, autorů Ravenswords. Vytvořte si vlastní postavu, prozkoumejte propracovaný dynamický 3D svět Aralonu, sbírejte stovky předmětů a plňte rozmanité questy. Vývojaři udávají hrací dobu přes 30 hodin. Více v preview.

 Humble Mobile Bundle - Aralon - preview 1Humble Mobile Bundle - Aralon - preview 2

Bag It! – tetris s potravinami

Bag It! již bylo v minulosti součástí balíčku Indie Gala Mobile, nyní se vrací a stále je ve skvělé formě. Skládání potravin do tašky tak, aby se nic nerozbilo, to je výzva i ve skutečnosti. Herní provedení přidává sympatický vizuál, charaktery jednotlivých potravin a bláznivé power-upy. Pozor na rozmáčknutí, každý výrobek vydrží různou zátěž! Systém hvězdiček a medailí vybízí ke skvělým výkonům, hra obsahuje přes 100 levelů a je ideální volbou při pár volných minutách, například v dopravním prostředku.

Bag It! - preview 1Bag It! - preview 2Bag It! - preview 3

R-Type II – retro střílečka

Pokračování legendární arkádové střílečky z 80. let se dostalo na Android díky vývojářům z DotEmu a opět se náramně vyvedlo. Prostřílejte se šesti levely a poražte monstrózní bossy na jejich koncích. Vyberte si ze tří obtížností, dvou metod ovládání a několika zbraní. Při hraní jsem si vzpomenul na úplné začátky mobilního hraní – Space Impact na nezničitelné Nokii 3310.

Humble Mobile Bundle - R-Type II - screenshot 1Humble Mobile Bundle - R-Type II - screenshot 2

Nadprůměrnou platbou odemknete:

Carcassonne – desková klasika

Klasická desková hra točící se kolem stavby měst a cest. Jako protihráče můžete zapojit umělou inteligenci, lépe však poslouží skuteční vyzyvatelé, najednou může hrát až pět lidí. Čím větší úhlopříčka Android zařízení, tím pohodlnější a lepší herní zážitek.

Carcassonne - hrací plochaCarcassonne - dílky

The Cave – parádní logická plošinovka

Inovativní skákačka z dílny Rona Gilberta uchvátila loni hráče napříč platformami. Tři ze sedmi postaviček s typickými vlastnostmi řeší logické překážky a prochází jeskyní, která je zároveň vtipným vypravěčem. Odlišné schopnosti postav vybízí k opětovnému hrání, štiplavý humor a propracovaná prostředí jen tak neomrzí. Pozor, instalační soubor má 1,4 GB! Více v recenzi.

the cave mainthe cave monster

The Room Two – pokračování legendy

The Room byla právem považována za možná nejlepší logickou hru vůbec, druhý díl však dokázal s přehledem na první díl navázat, ba ho i překonat. Ze záhadných skříněk se hádanky, skrytá tajemství a optické klamy přesunuly do celých místností, hra tak dostává svému názvu a posouvá atmosféru a herní požitek na novou úroveň. Oproti prvnímu dílu přibyla možnost vypnout nápovědu, což potěší ty, kteří se neradi nechávají podat – pokušení v podobě nabídky nápovědy už se nemusí po chvíli bezradnosti zobrazovat. Více v recenzi.

The Room Two - karetní pokojThe Room Two - psací stroj

Další hry se do nadprůměrné části přidávají přibližně týden od uvedení balíčku, často se jedná o tituly z předchozích Bundlů, sem tam však příjemně překvapí hry v Bundlu dosud nespatřené.

Průměrná platba za Humble Mobile Bundle 5 se nyní pohybuje kolem pěti dolarů, což není málo peněz, ale obdržíte vskutku prémiový obsah, jenž můžete volně instalovat na mnoha zařízeních. Navíc přispíváte na charitativní účely, vřele doporučuji.

Humble Bundle (beta)
Verze1.6.2
Velikost958 kB
2.1+


Zdarma


Zdroj: Humble Bundle.

 

Komentáře

Vlado

Vlado

17.4.2014 19:06

Radšej ba som prijal keby bola v obchode Play zľava na The Cave …

Dave

David Zmuda 0

17.4.2014 19:36

Nadprůměrná platba se tentokrát opravdu vyplatí, parádní hry.

LinS

Tomáš Filip 0

18.4.2014 0:37

Taktéž jsem zakoupil :-)

mclusky

mclusky

18.4.2014 9:17

Grafika Aralona mi bohuzel blbne.. Na Nexusu 4 i 7 (2013) :((

Vlado

Vlado

22.4.2014 8:12

Moje želanie bolo vypočuté – od rána je v zľave The Cave za 1,44€
Neviem cenu v Kč, prestal mi fungovať doplnok v chrome na prepínanie jazykov v Google Play – odhadujem to na cca 37,- Kč

RSS (komentáře k článku)