Humble Bundle 5 s bohatou nadílkou her

humblebundle

Některé věci na internetu jsou zkrátka očekávatelné – trollové v komentářích, facebooková záplava dívek fotících se v zrcadle, flamewar počítače versus konzole a v neposlední řadě i další nepravidelný balíček zajímavých indie her Humble Bundle. Hádejte, o jakém tématu si budeme povídat…

Screenshot from 2013-03-05 23:08:09

Jestli jste se těšili na rozebírání trollů, tak bohužel někdy příště. V mailu nám právě přistálo upozornění, že vychází nový Humble Bundle with Android s pořadovým číslem pět. Co je kromě her na tomto výběru zajímavého? Mimo jiné to, že pokud zaplatíte libovolnou částku, dostanete všechny obsažené hry pro platformy Windows, Mac, Linux a Android za jednu vámi zvolenou cenu. A jestli se trochu “hecnete” a nabídnete nadprůměrnou částku, která se v době psaní článku pohybuje kolem necelých sedmi dolarů, dostanete navíc ještě dvě hry jako bonus. Horst Fuchs by měl radost, protože to ještě není všechno! Jako dárek navíc získáte soundtracky z obsažených her ve formátu FLAC a MP3 zcela zdarma! A to se vyplatí!

O jaké hry se vlastně jedná? Konkrétně jde o Dungeon Defenders a všechna DLC, Super Hexagon, Beat Hazard Ultra, Dynamite Jack, Solar 2, NightSky HD a krom toho, že přispějete fondu EFF (Electronic Frontier Foundation), tak navíc ještě před zaplacením můžete nastavit, kolik peněz půjde vývojářům, kolik na charitu a můžete nechat i spropitné webu Humble Bundle. Celkem se jedná o hry za 110 USD, tak nebuďte skrblíci a zvažte nákup. Času máte koneckonců dost – celých čtrnáct dnů.

 

Humble Bundle with Android 5

Humble Bundle with Android 5

 

Zdroj: Humble Bundle

 

Jan Olejník
O Autorovi - Jan Olejník

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)