Humble Bundle 4 – balík skvělých her za pár kaček (nebo tisíc) opět na scéně

humble bundle

Projekt Humble Bundle vám nemusíme dlouze představovat. Zkrátka pokud chcete získat balík her za pár korun (nebo klidně tisíc) a zároveň podpořit dobrou věc, čtvrté pokračování Humble Bundle by vám nemělo uniknout. A je vskutku o co stát, aktuálně balíček obsahuje čtyři hry + dvě prémiové, které získáte pokud přispějete nadprůměrnou částkou (aktuálně necelé 4 dolary).

Snímek obrazovky 2014-03-05 v 13.08.43

Co si zahrajeme?

Catan – elektroničtí osadníci

Kdo by neznal legendární deskovou hru Osadníci z Katanu. Catan je vlastně její elektronickou verzí. Nabídne stejné herní principy a zpracování. Pokud tedy nemáte s kým hrát deskovou verzi, můžete zkusit vyzvat počítačové protivníky.

catan

Vector – utíkej, utíkej

Jestli obdivujete “týpky” co umí běhat po střechách domů a překonávat vysoké zdi s neuvěřitelnou lehkostí, Vector je hra právě pro vás. Kombinací freerunu s parkourovými prvky vzniká hra ve stylu počítačové pecky Mirror’s Edge. I děj je podobný, neutíkáte si jen tak, nýbrž prcháte před “velkým bratrem”.

vector1

Riptide GP2 – adrenalinové vodní skútry

Šplouchající voda, adrenalinové skoky a hlavně rychlost – tak bychom mohli shrnout obsah hry Riptide GP2. Jedná se o druhý díl úspěšných závodů, ve kterých nepálíte pneumatiky na asfaltu, ale řítíte se kanálem na vodním skútru. Oproti svému předchůdci nabídne pokračování vylepšenou grafiku, lepší fyzikální model vody a vln, propracovanější modely závodních strojů nebo dynamičtější osvětlení. Třešničkou na dortu je vedle režimu kariéry, multiplayer.

RiptideGP2_Stunt

Zombie Gunship – nemrtví tisíckrát jinak

Jestli máte rádi hry kde kosíte hordy nemrtvých, Zombie Gunship se vám bude líbit. Zpracování je věru originální. Potvorám, co byly kdysi lidé, se nepostavíte přímo, nýbrž je budete bombardovat z letadla. Vaším cílem je pobít Zombies a ochránit civilisty, kteří běží do bezpečí. Hra velmi připomíná misi z Call of Duty: Modern Warfare, kde jste z letadla AC-130 zajišťovali podporu spřáteleným jednotkám na zemi.

zombie gunship

Prémiové hry

Badland Premium

Badland je adventura s důrazem na atmosféru a parádní fyziku. Se svojí “obludkou” procházíte herním světem, přičemž cílem je (jak jinak), dostat se na jeho konec. Po cestě potkáte spoustu powerupů, které s vámi provedou rozličné věci. Badland je ve verzi Premium, jež zahrnuje spoustu rozšíření. Na vás tak čeká vydatná porce levelů a zábavy.

badland 1

Breach & Clear

Ve hře Breach & Clear se vžijete do role velitele speciální taktické jednotky, která bojuje s teroristy a podobnými živly. Vaším úkolem je dovést své muže do cíle, splnit stanovené úkoly a přežít. Breach & Clear najdete v Humble Bundle v prémiové verzi nabízející další mise, zbraně a vylepšení v hodnotě 20 dolarů.

breach2

Humble Bundle 4 je mimořádně našlápnutý a svého favorita si najde každý. Zapojíte se? 

VE9PNE
Humble Bundle (beta)
Verze 1.6.2
Velikost 958 kB
2.1+


Zdarma

 

Zdroj: Humble Bundle

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)