Hodinky Huawei Watch GT2 Pro odhaleny na prvních promo obrázcích

Huawei Watch GT2 Pro uniklé promo obrázky

Před pár dny se psalo o tom, že Huawei chystá nové hodinky Watch Fit, které by měly spadat do levnějšího segmentu a funkčně někam na úroveň Huami Amazfit Bip série. Spatřit bychom je měli zprostředkovaně už 5. září na konferenci IFA 2020. Mezitím se ovšem objevily informace také o novém modelu z řady GT. Populární Watch GT2 údajně dostanou pokračovatele v podobě Pro verze. Probírají se už také konkrétní specifikace. Teď se k Huawei Watch GT2 Pro objevily uniklé promo obrázky. Máme tedy možnost vizuálně posoudit, jak se budou hodinky lišit od starší “klasické” verze.

Na první pohled je zřejmý hlavně mnohem užší rámeček kolem displeje. Propagační snímky také odhalují baravené varianty – Nebula Gray and Night Black. K dispozici by měly být opět silikonové a kožené řemínky. Zůstanou také dvě kulatá tlačítka na pravé straně, což asi není překvapení. O hodinkách zatím firma vůbec nemluví, takže těžko říct, v jaké fázi jejich příprava je. Uniklé promo obrázky ale dávají tušit, že je odhalení Huawei Watch GT2 Pro za rohem.

Líbí se vám nově odhalený design hodinek?

Zdroj: hcentral

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)