Další Huawei hodinky mají mít jméno Watch Fit, velký displej a milou cenu

uniklé Huawei Watch Fit

Pátého září se má v Berlíně uskutečnit (v dnešní době je nejisté rovnou napsat “se uskuteční”) konference IFA 2020 a své nové produkty tam chce ukázat mimo jiné i Huawei. Díky aktuálním únikům informací jsme se nyní mohli dozvědět, že mezi nimi budou i nové chytré hodinky. Tentokrát nepůjde o robustní a kulatý design, ale o trochu hravější a sportovnější vzhled a pestré barvy. Uniklé propagační snímky ukazují na Huawei Watch Fit s obdélníkovým displejem, jedním tlačítkem, silikonovým řemínkem a čtyřmi barevnými variantami.

Kromě toho, co prozrazují obrázky, kolují éterem i spekulace ohledně výbavy a také ceny. Displej prý bude mít úhlopříčku 1,64 palce a rozlišení 456 x 280 pixelů. Ze senzorů máme očekávat měřič tepu, akcelerometr, barometr nebo GPS. Díky softwarové podpoře mají Watch Fit nabídnout měření kvality spánku, hladiny stresu a širokou škálu sportovních režimů. Pravděpodobně včetně plavání díky 5ATM odolnosti. Baterie má vydržet až 10 dní provozu. evropská cena bude údajně 119 eur, tedy přibližně 3 100 Kč.

Co říkáte na uniklé info k Huawei Watch Fit?

Zdroj: acentral

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)