TOPlist

Huawei Watch Fit 3 vypadají jako Apple Watch a dostanete k nim sluchátka zdarma! Kolik stojí?

huawei watch fit 3 (3)
  • Huawei oficiálně představil chytré hodinky Watch Fit 3
  • V Česku se budou prodávat už brzy, známe ceny
  • Ke koupi dostanete sluchátka zcela zdarma

Huawei oficiálně představil chytré hodinky Watch Fit 3, které do Česka přichází s líbivým designem, velkým AMOLED displejem a řadou vylepšení. Prodávat se u nás začnou již 22. května, a to s cenou začínající na 3 999 korunách. K nákupu navíc zdarma obdržíte sluchátka Huawei FreeBuds SE 2.

Huawei Watch Fit 3 se staly fenoménem technologického světa poté, co se na internet dostaly jejich první rendery. V podstatě nikomu totiž neunikla možná až příliš výrazná podobnost s populárními Apple Watch. Čínská novinka má rovněž hranaté tělo, fyzickou korunku a jedno ovládací tlačítko na pravé straně. Asociacím přispívá také 1,82palcový AMOLED 2,5D displej s maximálním jasem 1 500 nitů, jenž zajistí optimální viditelnost i na přímém slunečním světle.

Huawei Watch Fit 3

V tiskové zprávě Huawei dále zvýrazňuje celkové zlepšení sportovních funkcí ve srovnání s minulou generací. Láká kupříkladu na aktualizovanou aplikaci Stay Fit, která uživatelům usnadní cestu k lepším stravovacím návykům, nebo na funkci Smart Suggestion s cílem namotivovat k větší fyzické aktivitě. Hodinkám nechybí více než stovka sportovních režimů a aplikace Health App nabídne přes 660 cvičebních kurzů. Značným upgradem si prošly také systémy pro měření srdečního tepu a kvality spánku.

Podle výrobce dokáží hodinky Watch Fit 3 po jednom nabití vydržet až 10 dní provozu. Při častějším používání pak má být možné dosáhnout až na týdenní výdrž. Huawei také poznamenává, že pro zajištění celodenní výdrže stačí 10 minut na nabíječce.

Huawei Watch Fit 3

 

Huawei Watch 3 Fit budou k dispozici na českém trhu v předprodejích již od 7. května. Oficiální prodej startuje 22. května. K dostání budou ve verzi Active za 3 999 Kč a verzi Classic za 4 499 Kč.

Co na Huawei Watch Fit 3 říkáte vy?

Zdroj: Tisková zpráva společnosti Huawei

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)