Huawei Watch Fit 2 míří do ČR. Zaujmou nejen cenou, ale také podporou hlasových hovorů

huawei watch fit 2

V roce 2020 představil Huawei hodinky Watch Fit, které jsme pro vás také otestovali. O rok později se ukázala menší verze Watch Fit Mini a nyní do Česka míří druhá generace hodinek označovaná jako Huawei Watch Fit 2, která láká na kvalitní displej, podporu hlasových hovorů nebo dobrou výdrž baterie.

Huawei Watch Fit míří do ČR

Dominantou hodinek je 1,74palcový AMOLED panel s rozlišením 336 x 480 pixelů. Samozřejmostí je také podpora Always-On displeje. Co se týče senzorů a sledování zdravotních funkcí, můžeme počítat s měřením srdečního tepu, okysličení krve nebo také GPS, díky čemuž můžete nechat svůj mobil doma a přesto se vám zaznamená vaše trasa. Čínský gigant hovoří také o podrobném sledování spánku, díky čemuž můžete odhalit potenciální problémy.

HUAWEI WATCH FIT 2 – Perfection on Your Wrist

HUAWEI WATCH FIT 2 – Perfection on Your Wrist

Stejně jako u předchozí generace můžeme počítat s fitness trenérem, který s vámi projde trénink od zahřátí až po finální protažení. Díky funkci Running Ability Index jste schopni dostat trénink přímo na míru, na základě vaší výšky, váhy a věku. Novinkou je vestavěný mikrofon a reproduktor, takže můžete počítat také s podporou hlasových hovorů či poslechu hudby.

huawei watch fit 2

Co se týče notifikací, hodinky umožňují stejně jako námi testované Huawei Watch GT 3 Pro nastavení rychlých odpovědí. Bohužel na ně nemůžete odpovědět diktováním, ani skrz klávesnici. Při náročném používání hodinky Huawei Watch Fit 2 vydrží týden, při tom běžném se pak bavíme o deseti dnech. Díky rychlému nabíjení jim ale stačí 5 minut na to, abyste je mohli používat celý den. Na český trh se dostanou ve verzích Active a Classic, přičemž první zmíněná verze vychází na 3 499 Kč, Classic pak na 3 999 Kč.

Jaký máte názor na hodinky od Huawei?

Zdroj: Huawei, tisková zpráva

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)