Hodinky Huawei Watch D míří do Evropy. Mají EKG a umí měřit krevní tlak

hodinky huawei krevní tlak

Před pár dny představila společnost Huawei hodinky Huawei Watch D konečně také pro Evropu. Nutno podotknout, že si čínská firma dala poměrně na čas. To, že budou hodinky dostupné i na starém kontinentu totiž oznámila téměř půl roku zpět. Pokud byste si dle vzhledu mysleli, že jde o nižší třídu hodinek, byli byste na velkém omylu. Jde totiž o jedno z nejdražších nositelných zařízení této značky.

Huawei Watch D nabízí detailní měření krevního tlaku, což je zároveň jedna z hlavních výhod. Dopomáhá tomu i řemínek, ve kterém se nachází pumpa. Ta jej dokáže nafouknout a obepnout tak zápěstí podobně, jako klasické přístroje, které všichni známe od doktora. Výsledkem by tedy mělo být velice přesné měření, což se může hodit všem, kteří mají s tlakem problémy a potřebují si jej pravidelně kontrolovat.

Počítat můžeme také s EKG či měřením okysličení krve a srdečního tepu. Čínský gigant nasadil na hodinky cenovku 399 EUR, což je asi 9 800 korun. Zdarma k nim navíc dostanete váhu Huawei Scale 3 a slevu na sluchátka Huawei FreeBuds Pro 2 a Huawei FreeBuds 4i.

Jak se vám líbí hodinky Huawei Watch D?

Zdroj: notebookcheck.net

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)