TOPlist

Huawei Watch 4 budou podporovat satelitní připojení. Počítá se také se zirkonem

huawei watch 4

Společnost Huawei v tuto chvíli dokončuje práce na hodinkách Huawei Watch 4, které mají dostat hned několik novinek. Na trh se mají dostat během několika následujících týdnů a dnes jsme se dozvěděli další podstatné informace.

Huawei Watch 4 a Huawei Watch 4 Pro byly už certifikovány na WiFi Alliance s modelovými označeními ARC-AL00, MDS-Al10 a MDS-AL00. Ptáte se, proč existují tři označení? První označuje klasické Huawei Watch 4, zbylé dvě Huawei Watch 4 Pro. Dražší verze bude tedy k dostání ve dvou variantách. Certifikace 3C, kde byly hodinky rovněž spatřeny prozrazují možnosti připojení, ve kterém nechybí LTE.

Hovoří se dokonce o tom, že mají mít hodinky podporu pro satelitní připojení. Překvapí také zpracování, které má být zirkonové. Tento materiál je 4x odolnější proti stárnutí než ocel, avšak se dá předpokládat, že nebude přítomný u všech variant, nýbrž u těch nejdražších.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se těšíte na Huawei Watch 4?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)