Evropské ceny Huawei Watch 4 odhaleny. Konkurují těm nejlepším hodinkám na trhu

huawei watch 4
  • Huawei Watch 4 se nám sice už odhalily, avšak firma si až dodnes nechala cenu pro sebe
  • Základní varianta vychází na 450 eur, tedy asi 10 600 korun
  • Za nejvyšší titanovou verzi zaplatíme 700 eur, asi 16 500 korun

Huawei představil své nejnovější hodinky Watch 4 a Watch 4 Pro už 9. května na konferenci, kde se objevila také vlajková loď Huawei P60 Pro a ohebný Huawei Mate X3. Tehdy však firma nezveřejnila žádné podrobnosti o dostupnosti a cenách a přidávají je až nyní.

Společnost Huawei plánuje zahájit předobjednávky hodinek Watch 4 a Watch 4 Pro 8. června a samotný prodej bude zahájen o dva týdny později, konkrétně 22. června. Pokud jde o ceny, černé Huawei Watch 4 z nerezové oceli a fluoroelastomerovým řemínkem budou dostupné za cenu 450 eur, což je asi 10 600 korun. Pro jedince, kteří preferují luxusnější materiály je zde verze Watch 4 Pro s koženým řemínkem a tělem z titanu za 550 eur (asi 13 000 korun). Stejná verze s titanovým řemínkem pak vyjde na 700 eur, tedy 16 500 korun.

HUAWEI WATCH 4 series | smart flagship health pilot

HUAWEI WATCH 4 series | smart flagship health pilot

Huawei Watch 4 nabízí skvělý AMOLED panel s LTPO technologií a Always-On, nechybí hromada ciferníků. Jednou z hlavních výhod je podpora eSIM a podrobné monitorování sportovních a zdravotních funkcí, za zmínku stojí třeba EKG. Více informací o nich se dovíte v našem samostatném článku.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Koupili byste si hodinky od Huawei?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)