Do Huawei Watch 3 míří veřejná beta HarmonyOS 3

Huawei Watch 3 Watch 3 Pro HarmonyOS 3 veřejná beta

Poté, co společnost Huawei začala na domácím čínském trhu úspěšně vybavovat své mobilní telefony novým systémem HarmonyOS 3, se toto prostředí ve větší míře dostává i do jejích hodinek. Pro modely Watch 3 a Watch 3 Pro je již připravená k postupné instalaci veřejná beta. Připomeňme, že zatímco mobily s tímto systémem v dohledné době mimo Čínu nepotkáme, tak právě hodinky se s HarmonyOS prodávají mimo jiné i v Evropě.

Ačkoli není jisté, kdy a zda vůbec tato beta dorazí i do našich končin, známe seznam změn, které přináší. Hodinky Huawei Watch 3 a Watch 3 Pro budou mít díky ní optimalizované měření okysličení krve a také přesnější výsledky u této metriky. Vylepšení se dočká také režim pro golfisty. Dá se ovšem očekávat, že nová verze systému v ostrém vydání přinese také změny v designu či funkcích.

S betou HarmonyOS 3 by měly být později na řadě také modely hodinek z třetí řady GT. Ty naposledy dostaly update na HarmonyOS 2.1.0.399 například s možností odemykat dveře.

Jak jste spokojení se svými Huawei hodinkami?

Zdroj: hcentral

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)