Huawei představil v Evropě dvojici levných 4K televizí s podporou 120 Hz

Huawei vision s

Společnost Huawei minulý rok v Číně představila novou řadu televizorů Huawei Vision S, která nyní míří poměrně nečekaně také do Evropy. Jedná se o dvojici poměrně levných televizorů, která zaujme ale i svými zobrazovacími schopnostmi.

Televizory Huawei Vision S představeny v Evropě

Huawei Vision S bude k dispozici ve variantách 55 a 65 palců. Obě dvě pochopitelně nabídnou 4K rozlišení a dokonce také 120Hz obnovovací frekvenci. Kontrastní poměr pak činí solidních 5000:1. Co se  týče ostatní výbavu, za zmínku stojí 3x HDMI 2.0, jeden USB-A port, hned šest mikrofonů a také 13Mpx kamerka, která může sloužit pro videohovory. O zvukový zážitek se pak stará čtveřice reproduktorů. Systémem je pak HarmonyOS 2.0. Trochu zamrzí, že zde není ani jeden HDMI 2.1 port, což by jistě ocenili majitelé konzolí Xbox Series či Playstation 5.

Huawei Vision S Review MASSIVE 65″ 4K 120hz Smart Screen!

Huawei Vision S Review MASSIVE 65" 4K 120hz Smart Screen!

Jako první je čínská firma nabízí ve Španělsku, ovšem podle nejnovějších informací se dostane také na ostatní trhy. A určitě vás zajímají také ceny. Za menší 55palcový model si firma žádá 400 EUR, tedy asi 10 000 Kč. Za větší pak 600 EUR, tedy nějakých 14 800 Kč. Tyto ceny ale platí pouze do 27. března. Později se budou prodávat za 800, respektive 1000 EUR. Pokud se televizor dostane i k nám, dá se očekávat že se bude podobná akce opakovat.

Co na nové televizory Huawei říkáte?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)