Huawei TalkBand B3: Vylepšený fitness náramek a handsfree v jednom

huawei-talkband-b3-feat-970×546

Vedle nadupaného telefonu Huawei P9, který jsme vám představili ve videopohledu, došlo na proběhnuvší akci společnosti také na představení vylepšené verze loňských hodinek Huawei TalkBand 3. Ty přichází s vylepšeným vzhledem a konstrukcí z ušlechtilé oceli. Na co se tak zájemci o vylepšenou verzi mohou těšit?

Huawei TalkBand B3

V první řadě je třeba si upřesnit, že novinka přichází ve třech cenových variantách. Cenovka té nejlevnější, která přichází v černé a bílé barevné variantě, pojmenované Active byla stanovena na 169 Eur (cca. 4 569 Kč). Varianta Classic přinášející béžovou a hnědou je oceněna na 199 Eur (asi 5 380 Kč) a prémiová verze Elite 249 Eur (přibližně 6 732 Kč). Nejdražší model přináší titanově šedou barvu.

Huawei-Talkband-B2-Black-Silver-Gold

 

Celé trojici jsou vlastní funkce jako krokoměr, sledování kalorií, monitor spánku a ostatní funkce známe z podobného typu přístrojů. Jednotlivé varianty se tak liší především materiálem, ze kterého jsou vyhotoveny. Zakřivený PMOLED displej nebo 91mAh baterie či možnost vyndat vnitřní část a používat ji jako handsfree jsou tak zachované vlastnosti, kterými se pyšní celá trojice.

Co říkáte na Huawei TalkBand B3 vy?

Zdroj: phandroid.com

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)