TOPlist

Huawei představil 75palcový 4K televizor se čtyřmi reproduktory za nízkou cenu

huawei smart screen s75

Společnost Huawei představila v domovské Číně televizor Smart Screen S75. Jedná se o levný a velký televizor se 4K rozlišením, čtveřicí reproduktorů a systémem HarmonyOS. Zatím je k dostání pouze v Číně a jeho globální dostupnost není v tuto chvíli potvrzena.

Huawei Smart Screen S75 je 75palcový televizor s rozlišením 3840 x 2160 pixelů a 60Hz obnovovací frekvencí. Dokáže zobrazit až 1,07 miliardy barev a nechybí 92% pokrytí barevného prostoru DCI-P3. Huawei využívá vlastní technologii Hongque, díky které by měl být obraz přirozenější a realističtější. Televizor nabízí také slušné ozvučení. Celkem jsou do něj zabudovány čtyři reproduktory s celkovým výkonem 40 W. Výkon má na starost blíže nespecifikovaný čtyřjádrový procesor se 3 GB RAM a 32GB úložištěm.

Huawei-Smart-Screen-S75

Huawei Smart Screen S75 je k dostání za 5999 juanů, což je asi 19 800 korun. Jak již bylo řečeno, v tuto chvíli je k zakoupení v Číně a není jasné, zda se někdy dostane i k nám. Některé televizory, jako například Huawei Vision S čínská firma prodává od letošního roku i v Evropě, ale konkrétně v Česku není zatím k sehnání.

Koupili byste si televizor od Huawei?

 

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)