Huawei již tento týden představí EMUI 10. Očekává se i odhalení nového systému

huawei emui 10 predstaveni

Huawei už dokončuje poslední přípravy před startem vývojářské konference HDC 2019. Akce začíná již 9. srpna a potrvá dva dny. Očekává se odhalení novinek. Jedna z hlavních novinek bude nadstavba EMUI 10. Mluví se také o tom, že na této konferenci se poprvé blíže podíváme na nový systém HongMeng OS.

Nadstavba EMUI 10 poprvé v Huawei Mate 30 a 30 Pro

I pokud by se nakonec na nový systém nedostalo, tak by si novinky rozhodně neměli nechat ujít fanoušci značek Huawei a Honor. Čínská společnost totiž má představovat novou verzi své nadstavby EMUI 10, která přijde společně s Androidem Q. První telefony, které obdrží novou nadstavbu přímo z krabice, bude řada Mate 30.

Huawei EMUI 10 Official Teaser : breaks the terminal boundary : Coming Soon

Huawei EMUI 10 Official Teaser : breaks the terminal boundary : Coming Soon

Co se týče nových funkcí, tak se prozatím musíme spolehnout na spekulace, které jsou navíc hodně odlišné. Dříve se mluvilo o tom, že uživatelské prostředí v EMUI 10 neprojde výraznými změnami, poslední informace naopak hovoří o tom, že Huawei chystá redesign, podobně jako v uplynulých dvou letech Samsung či třeba Xiaomi. Jak to ale vše bude se dozvíme nejdříve 9. srpna, kdy akce HDC 2019 začíná.

Vyhovuje vám uživatelské prostředí v nadstavbě EMUI?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)