Huawei P50 Pro je dle DxOMark nejlepším fotomobilem světa

huawei p50 pro dxomark

Huawei sice představil svůj vlajkový model Huawei P50 Pro teprve před pár hodinami, ovšem redaktoři z DxOMark jej měli z pochopitelných důvodů několik dní s předstihem a tak nám mohou už teď přinést svou tradiční recenzi fotoaparátů. Nebudeme vás dále napínat, Huawei P50 Pro je dle DxOMark nejlepším fotomobilem světa.

Huawei P50 Pro v DxOMark

Kombinované skóre 144 bodů jej řadí na první místo, těsně za ním je Xiaomi Mi 11 Ultra, které si odneslo skóre 143 bodů. Redaktory zaujal rovněž přední 13MPx selfie fotoaparát, který se také umístil se skóre 106 bodů na prvním místě. Server chválí jak 50MPx hlavní fotoaparát, tak i 40MPx monochromatický objektiv. Zahanbit se však nenechal ani teleobjektiv se 64MPx rozlišením, který překvapil hlavně nízkou úrovní šumu a širokým dynamickým rozsahem.

Huawei P50 Pro, panning

Huawei P50 Pro, panning

A pokračovalo to také u videa, která mají opět skvělý dynamický rozsah a dobré automatické ostření. Pokud byste si chtěli přečíst recenzi celou, mrkněte na web DxOMark.

Jak se vám Huawei P50 Pro líbí?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)