Placení s Huawei P50 Pro nebude díky Curve problém. Jaký je cashback?

huawei p50 pro

Společnost Huawei již brzy představí na globálním trhu své telefony Huawei P50 Pro a Huawei P50 Pocket, přičemž nás láká na nedávno vzniklé partnerství se službou Curve. Čínská firma se snaží tímto krokem uklidnit uživatele, kteří nemohou žít bez plateb pomocí telefonu.

Curve se spojil s Huawei

Služba Curve vám shromažďuje vaše kreditní/debetní platební karty na jednom místě. V podstatě jí lze plnohodnotně nahradit Google Pay, což je jistě dobrá zpráva. Aplikaci si můžete stáhnout přes AppGallery a po dobu prvních 30 dnů získáte cashback 1 % téměř u všeho, pokud se rozhodnete nakupovat na e-shopech Huawei, dostante zpět 5 % z čehokoliv. Nabídka je dostupná i pro zákazníky v České republice, mimo to se dá využít v mnoha dalších zemích jako je Nizozemsko, Německo, Itálie, Francie či Polsko.

huawei curve

Pokud tedy přemýšlíte o nových mobilech Huawei a (částečně) chybějící Google služby pro vás nejsou problém, placení mobilem jste schopni přes Curve pohodlně vyřešit.

Použili jste někdy službu Curve?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)