Unikají detailní fotografie Huawei P50. Odhalují obří fotoaparáty i nový systém

nový mobil huawei

Nová řada telefonů Huawei P50 se nezadržitelně blíží. V minulosti jsme vám přinesli mnoho renderů a dostupných informací o nových vlajkových lodích, ovšem dnes máme něco mnohem zajímavějšího. Unikají totiž detailní fotografie Huawei P50 (základního modelu) a tak si jej můžeme prohlédnout pěkně zblízka.

Fotografie Huawei P50

Fotografie jako první zveřejnil leaker DigitalChatStation, který je sdílel na svém Weibo účtu. Přední stranu má pokrývat 6,3″ displej a můžeme si všimnout mnohem menšího průstřelu selfie kamerky, který je navíc umístěn uprostřed a ne na levé straně. Telefon tedy pravděpodobně přijde o svůj druhý přední snímač.

Zajímavější pohled je rozhodně na zadní stranu, kde vidíme obrovský modul fotoaparátů, kde se nacházejí tři snímače. Ten primární má být Sony IMX 800 o velikosti 1″ a má jít o vůbec největší fotoaparát v telefonu vůbec. Dále se zde nachází ultraširoký snímač a 3D ToF kamerka. Na dolní straně displeje můžeme vidět logo HarmonyOS, což značí, že telefon už nepoběží na klasickém Androidu. Řada Huawei P50 se má na trh dostat v květnu nebo červnu.

Jak se na nové telefony Huawei těšíte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)