Huawei P40 Pro se objevuje v zajímavé zelené barvě. Kdy přijde na trh?

huawei p40 mint green

V posledních dvou týdnech jsme vám přinesli spoustu úniků ohledně chystaných telefonů Huawei P40 a P40 Pro. Telefon jsme dokonce viděli i na fotografiích a nyní vám přinášíme nový render stejného telefonu v nové mátově zelené barvě. Ta by dle leakera Evana Blasse měla přijít vedle tradiční černé, bílé a modré varianty.

Minulý týden jsme se dověděli, že má Huawei v plánu uvést celkem tři telefony z řady P40 – P40, P40 Pro a P40 Pro Premium. Jedním z hlavních rozdílů pak bude počet zadních kamer, přičemž v té nejlepší Premium edici se má nacházet až pět různých senzorů. Klasická Pro varianta se pak ukáže se čtyřmi fotoaparáty. Hlavní fotoaparát by měl u všech tří modelů disponovat rozlišením 52 megapixelů. Dále nemá chybět teleobjektiv s 10x optickým zoomem, ToF kamerka či makro snímač.

Huawei hodlá telefony představit tradičně v březnu. Leakeři tak mají ještě poměrně čas a lze očekávat, že vypluje na povrch ještě mnoho informací a telefon budeme znát kompletně celý ještě před jeho oficiálním představením.

Těšíte se na řadu Huawei P40?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)