Unikají první rendery Huawei P40 a P40 Pro. Jak budou telefony vypadat?

Huawei P40 informace

Huawei sice stále nemá přístup ke Google službám, ovšem to mu nebrání v představování dalších telefonů. Známý leaker OnLeaks, který je známý díky svým přesným odhadům nyní odhalil první rendery Huawei P40 a P40 Pro. Již na první pohled si nelze nevšimnout obrovského modulu, ve kterém se skrývá hned několik fotoaparátů či zakřiveného displeje.

OnLeaks a jeho úniky s rendery jsou založeny na CAD souborech, které unikají samotným firmám či výrobcům příslušenství. To je také důvodem, proč jsou většinou dosti přesné. Huawei P40 bude mít standardní plochý displej, zatímco varianta Pro se pochlubí zakřiveným OLED panelem a zvětšenými kovovými rohy. Jak můžeme vidět, ani jeden z telefonů nebude mít 3,5mm jack.

Na zadní straně pak mají oba dva telefony již zmíněný fotoaparátový modul. Ten se nápadně podobá tomu, který by se měl objevit v Samsungu Galaxy S11, který mimochodem odhalil také leaker OnLeaks. Na rozdíl od nich mají však tyto rendery mnohem méně detailů. Jedná se zatím pouze o tělo, jelikož o funkcích toho zatím příliš nevíme.

Jak se vám líbí rendery Huawei P40 a P40 Pro?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)