Mobil Huawei P40 Pro má za sebou test v AnTuTu. Jak se mu dařilo?

Huawei P40 Pro AnTuTu

Nedávno představená série telefonů Huawei P40 sice neobsahuje Google služby, ale stále jistě pomýšlí na nejvyšší příčky v oblasti výkonu. Jde o tři telefony, mezi nimiž úlohu zlaté střední cesty plní model P40 Pro. A právě k němu se nedávno objevil výsledek z populárního benchmarku AnTuTu. Autoři testovací aplikace ukázali výsledek zařízení s označením ELS-AN00 a čipsetem Kirin 990 5G. Podle nich má jít právě o uvedený smartphone. A jak tedy Huawei P40 Pro v AnTuTu benchmarku dopadl? Získal 482457 bodů za celkový výkon, 153441 bodů v testu procesoru, 85542 bodů získaly paměti RAM a 70453 bodů UX.

huawei p40 barevné provedení

Je to málo, nebo hodně? S ohledem na dostupné varianty na celém trhu není výsledek úplně oslňující. Konkurenční Snapdragon 865 vyhání statistiky i na hranici 620 tisíc bodů. Mezi Kirin procesory ale telefon zatím vede. Huawei P40 Pro v AnTuTu benchmarku o kousek překonal i nový ohebný telefon Mate Xs, který získal 470990 bodů a je vybaven stejným procesorem. Mají ho také i zbývající dva modely telefonu P40. Dá se tedy očekávat, že jejich výsledky budou v AnTuTu stejné. Tabulkové hodnoty z benchmarku ale pochopitelně nejsou všeříkající.

Zajímají vás výsledky telefonů v benchmarcích?

Zdroj: MSP

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)